Sitemiz de 1077 kategoride 7813 içerik bulunmaktadır.

Türkiyenin En Büyük Dizi Portalına Hoş Geldiniz

Samanyolu Tv’den Yeni Dizi: Küçük Kıyamet

Türkiye’de ilk kez ölümden sonraki hayat resmediliyor. Samanyolu Televizyonu’nun yeni dizisi Küçük Kıyamet, 13 Aralık’tan itibaren her Perşembe, saat 19.50’de izleyicileriyle buluşacak.

Küçük Kıyamet’in her bölümünde farklı konu ve konuk oyuncular yer alacak.  Birbirinden çarpıcı hikayeleriyle ekrana gelecek olan dizide, Türk televizyonlarında ilk kez Azrail’in can alma ritüeli ekrana yansıyacak.

Medet ismindeki görevli bir haberci, hayatla hesabını henüz bitirememiş insanlara gelerek, dünya hayatının sona ermekte olduğunu haber verir. Sayılı günlerinin kaldığını öğrenen bir kişiler ise bu dünyadan görülmemiş hesaplarla gitmemek adına harekete geçerler. İnsanlarla helalleşmenin öneminin vurgulayan Küçük Kıyamet “Görülmemiş hesaplarla ötelere gitmeyin” sloganıyla yola çıkıyor.

Dizi, biri ölümden evvel, diğeri ölümden sonra olmak üzere iki aşamalı olarak ekrana gelecek. Efekt ve animasyonlarını Serkan Zelzele’nin hazırladığı Küçük Kıyamet, 13 Aralık Perşembe, saat 19.50’de STV‘de.

Reklam Ver

Bu Dizi İçin Yorum Yap

Adınız :
Bu filme hiç yorum yapılmadı.

Yorum yapma kapalı.

Attention Required! | CloudFlare

One more step

Please complete the security check to access backlink.r10.net

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

otomobil